Podis Campionat Edats Catalunya Equips

Exits al Campionat de Catalunya d'Edats per Equips

2020. Lloret de Mar
Campions de Catalunya sub16
Jan Travesset - Edgar Roca - Arnau González - Saúl Marabaján

2019. Lloret de Mar
Campions de Catalunya sub14
Edgar Roca - Jan Travesset - Josep Navajas - Arnau González

2018. Tossa
3r. Catalunya Sub 14
Jan Travesset - Edgar Roca - Arnau González - Josep Navajas - Artur Taltavull - Saúl Marabaján

2017La Pineda
3r Catalunya Sub 12
Jan Travesset - Edgar Roca - Artur Taltavull - Enric Castillo - Albert Vidal

2013La Pineda
Equip A: Subcampions de Catalunya Sub 18
Ferran González - Oriol Delisau - Nico García

Equip B: 3r. Catalunya Sub 18
Néstor Dougas - Sergi Liarte - José Sánchez

2011. La Pineda
3r Catalunya Sub 16
Ferran González - Miquel Sierra - Oriol Delisau - Nico García - Sergi Liarte - José Sánchez  Alegría

2008. La Pineda
Subcampions Catalunya Sub 12
Aniol Gimó - Marta Castillo - Borja Golvano - Sergi Liarte - Víctor Maza

2007. Hospitalet de l'Infant
3r Catalunya Sub 12
Ferran González - Oriol Delisau - Aniol Gimó - Víctor Vila - Bernat Domingo - Borja Golvano

2006Tarragona
Campions Catalunya Sub 16
Eric Domínguez - David Pueyo - Hector Vela - Einar Castellano - Daniel Moreno - Javier Jiménez

2005. Tarragona
Subcampions Catalunya Sub 16
David Pueyo - Einar Castellano - Adrià Pueyo - Albert Gómez

2004Tortosa
Campions Catalunya Sub 14
David Pueyo - Einar Castellano - Adrià Pueyo - Albert Gómez

2003. Tortosa
Campions Catalunya Sub 14
David Pueyo - Einar Castellano - Adrià Pueyo - Albert Gómez

2002. L'Espluga de Francolí
Subcampions Catalunya Sub 12
Joel Temprano - Einar Castellano - David Pueyo - Sergio Bengoechea


Mencions individuals:

 

2020: Jan Travesset (millor 1r tauler), Edgar Roca (millor 2n tauler), Arnau González (millor 3r tauler) i Saúl Marabaján (millor 4r tauler) tots sub16


2019: Jan Travesset (millor 2n tauler sub14), Arnau González (millor 4r tauler sub14)


2017: Jan Travesset (millor 1r tauler sub12)


2014: Jan Travesset (millor 1r tauler sub10)


2013: Ferran González (millor 1r tauler sub18), Nico García (millor 3r tauler sub18)


2008: Sergi Liarte (millor 3r tauler sub 12)


2006: Sergi Liarte (millor 4t tauler sub 10)

 


Cap comentari:

Publica un comentari